Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

 • İthal Linyit Kömür

 • Mangal Kömürü

 • Kurumsal

  Kurumsal

  Hakkımızda

  Namlı Kömür Şirket Müdürü Mahmut TİRYAKİ , Enerji sektörüne 2000 yılında aile şirketinde yöneticilik yaparak başlamıştır. 2009 yılında kendi şahıs firmasını kurmuş devamında ise Namlı Kömür Nakl.Gıda İnş. İç ve Dış Tic.Ltd.Şti’ni kurarak sektörde önemli bir oyuncu haline gelmiştir. Tüm Türkiye’de Kamu kurum ve kuruluşlarının ihalelerine katılma kapasitesine sahip olan ve kazandığımız ihaleleri zamanında ve sorunsuz teslim eden firmamız ; İthal kömür pazarının hemen hemen her alanında tecrübe ve deneyim kazanmıştır. Sanayi kuruluşlarına , Apartman ve Sitelere , Bayilere vs... kömür tedariki konusunda oldukça başarılı yıllar geçiren şirketimiz, bugün bütün ithalatçı firmaların toptancılığını yapan bir firma konumuna erişmiştir.

  Vizyon

  Pazarın beklenti ve ihtiyaçlarını en hızlı ve en güvenli şekilde karşılayarak; dinamil, güvenilir, öncü yapısı, ürün ve hizmet kalitesiyle kömür sektöründe faaliyetlerini devam ettirmektedir.

  Misyon

  Etik değerler çerçevesinde çevreye ve topluma duyarlı bir şekilde, koşulsuz müşteri memnuniyetine ve toplam kalite anlayışına bağlı kalarak yaşadığımız toplumda artı değer oluşturmaktır.